Hakkımızda

  Biz ne yapıyoruz !.. 

  Biliyoruz ki; bundan 30-40 sene önce, gıdalarımızda katkı maddesi olmaması veya yok denecek kadara az olması sebebi ile, gıdalarımızın besin değerleri, lezzet ve damak tadı yüksekti.

  Nüfusun, köyden şehre göçlerin, gıda üretiminde sanayileşmenin artması, sözde; üretimi arttırmaya yönelik katkı maddeleri, insan yaşamını tehdit eder bir safhaya geldi. 

  Bütün dünya bu konuda çok büyük hatalar yaptığını görüp, tekrar eski sıhhatli, lezzetli, doğal ürünlerin üretilmesi için çaba sarfetmeye başladı. 

  “Tatil yöresindeki köy pazarından aldığım köy yumurtasını, peynirin, yoğurdun tadını, kaynatıp üzerindeki kaymağı defalarca topladığım manda sütünü, o hakiki balı nerede bulacağım, ninemin yaptığı ev reçellerinin tadını unutamıyorum. ” Diyorsanız Çiftliğimden Kahvaltılık ’a HOŞ GELDİNİZ. 

  Bizler, sizlerin bu konuda klavuzu olmayı, nerede Organik, Doğal, Lezzetli ürünler varsa onları bulup, sizlerin hizmetinize çok uygun şartlarda sunmayı ilke edindik.

  Misyonumuz; 

  Sertifikalı Organik ürünler, Doğal şekilde üretilip, Organik sertifikası olmayan veya belge alma safhasında olan, Doğal, Yöresel, Lezzetli ürünleri sizler için itina ile tedarik edip, uygun şartlarda size sunmaktır.
   

  Vizyonumuz; 

  Bu markamızı sizlerden alacağımız güç ile yeni şubelerle daha ileriye taşımak olacaktır.